Výsledky – 1.závod – Okruhy pod Jehlou – 24.4.2016
Kategorie – Mrňouskové
Pořadí |
St. č. |
Jméno a Příjmení |
Team |
Čas |
Odstup |
Body |
1. |
1 |
Filip Dulanský |
Jiřetín p.J. |
0:00:50 |
|
182 |
2. |
3 |
Matouš Zima |
Praha |
0:00:59 |
0:00:09 |
162 |
Kategorie – Naděje I
Pořadí |
St. č. |
Jméno a Příjmení |
Team |
Čas |
Odstup |
Body |
1. |
115 |
Josef Schafer |
CK Harachov |
0:01:36 |
|
196 |
2. |
113 |
Daniel Stránský |
Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko |
0:01:39 |
0:00:03 |
176 |
3. |
104 |
Martin Šlambor |
Pakli Sport – Jablonné v P. |
0:01:44 |
0:00:08 |
157 |
4. |
101 |
Rosťa Synek |
HERBY SERVIS |
0:01:53 |
0:00:17 |
139 |
5. |
103 |
Maxmilián Starý |
KAMA 3 |
0:02:00 |
0:00:24 |
122 |
6. |
102 |
Nelly Kussmannová |
Bicykl Kříž Ústí n.L. |
0:02:01 |
0:00:25 |
106 |
7. |
114 |
Vít Hájek |
Magic bike team |
0:02:26 |
0:00:50 |
91 |
8. |
106 |
Viktorie Svobodová |
Osečná |
0:02:29 |
0:00:53 |
77 |
9. |
109 |
Eliška Budíčková |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:02:43 |
0:01:07 |
64 |
10. |
111 |
Barbora Hašková |
LASVIT |
0:02:50 |
0:01:14 |
52 |
11. |
116 |
Tomáš Frank |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:02:56 |
0:01:20 |
41 |
12. |
110 |
Lukáš Hovbel |
LASVIT Bikers |
0:03:37 |
0:02:01 |
31 |
13. |
107 |
Kryštof Holub |
|
0:03:43 |
0:02:07 |
22 |
14. |
105 |
Karolína Horká |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:03:52 |
0:02:16 |
14 |
15. |
108 |
Ondřej Novák |
Jiřetín p.J. |
0:04:19 |
0:02:43 |
7 |
16. |
112 |
Adéla Tumpachová |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:05:59 |
0:04:23 |
1 |
Kategorie – Naděje II
Pořadí |
St. č. |
Jméno a Příjmení |
Team |
Čas |
Odstup |
Body |
1. |
201 |
Vojta Rygl |
Bicykl Kříž Team |
0:04:28 |
|
202 |
2. |
221 |
Adam Arnold |
HAVEN |
0:04:30 |
0:00:02 |
182 |
3. |
213 |
Kryštof Patka |
LASVIT Bikers |
0:04:52 |
0:00:24 |
163 |
4. |
211 |
Andělka Břenková |
Děčín |
0:05:25 |
0:00:57 |
145 |
5. |
218 |
Magdaléna Schaferova |
ČKL Harrachov |
0:05:30 |
0:01:02 |
128 |
6. |
220 |
IGOR WOLINSKI |
KACPER-KOLIERY.COM |
0:05:32 |
0:01:04 |
112 |
7. |
215 |
Jakub Hašek |
LASVIT Bikers |
0:05:41 |
0:01:13 |
97 |
8. |
205 |
Lukáš Pávek |
Dukla Liberec |
0:05:54 |
0:01:26 |
83 |
9. |
203 |
Jan UXA |
Hrádek nad Nisou |
0:06:00 |
0:01:32 |
70 |
10. |
207 |
Štěpán Votýpka |
OK Nový Bor |
0:06:09 |
0:01:41 |
58 |
11. |
202 |
Lucie Šlamborová |
Pakli Sport – Jablonné v P. |
0:06:13 |
0:01:45 |
47 |
12. |
219 |
Petr Sarkozi |
|
0:06:15 |
0:01:47 |
37 |
13. |
216 |
Sofie Stránská |
Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko |
0:06:33 |
0:02:05 |
28 |
14. |
214 |
Adam Hovbel |
LASVIT Bikers |
0:06:39 |
0:02:11 |
20 |
15. |
206 |
Matouš Půbal |
LAWI |
0:07:06 |
0:02:38 |
13 |
16. |
208 |
Lucie Soukupová |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:07:17 |
0:02:49 |
7 |
17. |
210 |
Hynek Břenek |
Děčín |
0:04:29 |
-1 |
6 |
18. |
222 |
Barbora Nesnídalová |
Č.Kamenice |
0:04:41 |
-1 |
5 |
19. |
212 |
Marek Patka |
LASVIT bikers |
0:05:01 |
-1 |
4 |
20. |
209 |
Rostislav Salaba |
Děčín |
0:05:02 |
-1 |
3 |
21. |
204 |
Kateřina Šuríková |
LBC |
0:06:21 |
-2 |
2 |
0. |
217 |
Alžběta Kluchová |
Magic Bike Team |
nedojel |
0 |
0 |
Kategorie – Mladší chlapci
Pořadí |
St. č. |
Jméno a Příjmení |
Team |
Čas |
Odstup |
Body |
1. |
307 |
Matyáš Pávek |
Dukla Liberec |
0:09:22 |
|
198 |
2. |
301 |
Martin Bárta |
Bicykl Kříž Junior Team |
0:09:23 |
0:00:01 |
178 |
3. |
303 |
Hannes Hoffmann |
TSV Grossshőnau |
0:09:25 |
0:00:03 |
159 |
4. |
304 |
Jakub Šurík |
Dukla Liberec |
0:10:05 |
0:00:43 |
141 |
5. |
312 |
Jonáš Kudláček |
|
0:10:15 |
0:00:53 |
124 |
6. |
317 |
Lukáš Bělka |
MAGIC BIKE TEAM |
0:10:31 |
0:01:09 |
108 |
7. |
316 |
Michal Koňák |
BICYKL SERVIS KŘÍŽ UL |
0:10:44 |
0:01:22 |
93 |
8. |
302 |
Ondřej Čermák |
Liberečtí Dukláci |
0:10:49 |
0:01:27 |
79 |
9. |
305 |
Tobias Dvořáček |
Bicykl Kříž Junior |
0:10:50 |
0:01:28 |
66 |
10. |
313 |
Daniel Hovorka |
BICYKL KŘÍŽ UnL |
0:10:53 |
0:01:31 |
54 |
11. |
309 |
Jakub Hudák |
FC Slovan Liberec |
0:09:32 |
-1 |
43 |
12. |
311 |
Franz Hauswald |
SRV 1897 eV |
0:09:51 |
-1 |
33 |
13. |
315 |
Tomáš Knejzlík |
Mimoň |
0:10:02 |
-1 |
24 |
14. |
308 |
Jan Břenek |
Děčín |
0:10:43 |
-1 |
16 |
15. |
306 |
FILIP COBL |
SCHREDINGERUV INSTITUT |
0:09:24 |
-2 |
9 |
16. |
310 |
Filip Wittur |
Polevsko |
0:10:40 |
-2 |
3 |
17. |
314 |
Filip Marek |
Děčín |
0:11:00 |
-2 |
2 |
0. |
318 |
Petr Gebhardt |
CK 1967 Č.Kamenice |
nedojel |
0 |
0 |
Kategorie – Starší chlapi+Kadeti
Pořadí |
St. č. |
Jméno a Příjmení |
Team |
Čas |
Odstup |
Body |
1. |
410 |
Radek Hořák |
HAVEN TEAM |
0:27:43 |
|
198 |
2. |
407 |
Matěj Klaus |
BICYKL KŘÍŽ TEAM |
0:29:07 |
0:01:24 |
178 |
3. |
418 |
Filip Hanousek |
Frýdlant |
0:30:45 |
0:03:02 |
159 |
4. |
416 |
Milan Mileret |
Libouchec |
0:31:10 |
0:03:27 |
141 |
5. |
414 |
Jan Skrbek |
beManiax MaxBike |
0:31:13 |
0:03:30 |
124 |
6. |
412 |
Radek Bělka ml. |
MAGICVETERANS |
0:32:53 |
0:05:10 |
108 |
7. |
415 |
Jarda Dörner |
Haven Extreme |
0:33:44 |
0:06:01 |
93 |
8. |
404 |
Tim Geisler |
SRV 1897 eV |
0:34:29 |
0:06:46 |
79 |
9. |
402 |
Erik Rotschke |
SRV 1897 eV |
0:34:58 |
0:07:15 |
66 |
10. |
403 |
Maurice Henke |
SRV 1897 |
0:37:05 |
0:09:22 |
54 |
11. |
408 |
Lukáš Frank |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:37:33 |
0:09:50 |
43 |
12. |
409 |
Ladislav Zika |
|
0:37:38 |
0:09:55 |
33 |
13. |
417 |
David Horyna |
Benešov n Pl. |
0:39:18 |
0:11:35 |
24 |
14. |
405 |
Vojtěch Hladík |
Shredingeruv institut |
0:40:25 |
0:12:42 |
16 |
15. |
413 |
Miroslav Veselý |
Varnsdorf |
0:41:23 |
0:13:40 |
9 |
16. |
411 |
Matěj Tourek |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:42:39 |
0:14:56 |
3 |
17. |
406 |
Jaromír Petružálek |
Schodingeruv institut |
0:28:16 |
-1 |
2 |
0. |
401 |
Jakub Horký |
CK 1967 Č.Kamenice |
nedojel |
0 |
0 |
Kategorie – Mladší dívky
Pořadí |
St. č. |
Jméno a Příjmení |
Team |
Čas |
Odstup |
Body |
1. |
356 |
Nela Půbalová |
LAWI |
0:09:29 |
|
192 |
2. |
359 |
Vanda Dlasková |
LAWI AUTHOR TEAM |
0:10:26 |
0:00:57 |
172 |
3. |
357 |
Helene Baumgartner |
SV GRUN-WEIS PIRNA |
0:10:42 |
0:01:13 |
153 |
4. |
351 |
Anežka Kluchová |
Magic Bike Team Nový Bor |
0:09:37 |
-1 |
135 |
5. |
355 |
Klára Cebulová |
MAGIC Bike Team |
0:09:55 |
-1 |
118 |
6. |
360 |
Kristýna Ziková |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:09:58 |
-1 |
102 |
7. |
354 |
Natálie Volejníková |
Magic bike team |
0:10:00 |
-1 |
87 |
8. |
358 |
Michaela Vašková |
MAGIC BIKE TEAM |
0:10:03 |
-1 |
73 |
9. |
352 |
Eliška Smržová |
Bicykl Kříž Team |
0:10:04 |
-1 |
60 |
10. |
353 |
Nikola Volejníková |
Magic bike team |
0:10:51 |
-1 |
48 |
11. |
362 |
Anička Gebhardtová |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:10:16 |
-2 |
37 |
12. |
361 |
Eliška Havelková |
SK Srbská Kamenice |
0:10:32 |
-2 |
27 |
Kategorie – Starší dívky+Kadetky
Pořadí |
St. č. |
Jméno a Příjmení |
Team |
Čas |
Odstup |
Body |
1. |
454 |
Kateřina Kovaříková |
Beespee.cz |
0:25:31 |
|
186 |
2. |
455 |
Anna Kovaříková |
Beespee.cz |
0:26:23 |
0:00:52 |
166 |
3. |
456 |
Nikola Boczanová |
Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko |
0:26:40 |
0:01:09 |
147 |
4. |
451 |
Sára Čermáková |
Liberečtí Dukláci |
0:28:02 |
0:02:31 |
129 |
5. |
452 |
Johana Hauswald |
SRV 1897 eV |
0:28:47 |
0:03:16 |
112 |
6. |
453 |
Patricie Petrášková |
Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko |
0:31:05 |
0:05:34 |
96 |
Kategorie – Juniorky
Pořadí |
St. č. |
Jméno a Příjmení |
Team |
Čas |
Odstup |
Body |
1. |
501 |
Anežka Lhotáková |
Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko |
0:33:32 |
|
184 |
2. |
554 |
Kateřina Loubková |
ROHOZEC AMULET CVIKOV |
0:33:59 |
0:00:27 |
164 |
3. |
502 |
Kateřina Zezulová |
Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko |
0:35:59 |
0:02:27 |
145 |
4. |
503 |
Anna Vokounová |
KL Sport Děčín |
0:40:11 |
-1 |
127 |
Kategorie – Ženy
Pořadí |
St. č. |
Jméno a Příjmení |
Team |
Čas |
Odstup |
Body |
1. |
555 |
Ivana Loubková |
ROHOZEC AMULET CVIKOV |
0:32:17 |
|
184 |
2. |
552 |
Ivana Kopecká |
Good Time´s Cyklo Team Děčín |
0:37:27 |
0:05:10 |
164 |
3. |
553 |
Katarzyna Wolinska |
Kacper-Rolery.com POLSKO |
0:39:29 |
0:07:12 |
145 |
4. |
551 |
Jana Kovářová |
Herby servis |
0:41:43 |
0:09:26 |
127 |
Kategorie – Junioři+Muži
Pořadí |
St. č. |
Jméno a Příjmení |
Team |
Čas |
Odstup |
Body |
1. |
612 |
Ondřej Petr |
TT Cyklorenova Cvikov |
0:58:39 |
|
204 |
2. |
602 |
Tomáš Barták |
Bicykl Kříž Team |
0:58:53 |
0:00:14 |
184 |
3. |
624 |
Jan Hlavatý |
Bicykl Kříž Team |
0:59:43 |
0:01:04 |
165 |
4. |
618 |
Jan Brňák |
GT Kur sport team |
0:59:44 |
0:01:05 |
147 |
5. |
614 |
Zbyněk Růžička |
SKI Paudera |
1:00:46 |
0:02:07 |
130 |
6. |
616 |
Jan Horáček |
POC BIKE TEAM |
0:53:29 |
-1 |
114 |
7. |
605 |
Jan Wolf |
REGAL BIKE |
0:53:36 |
-1 |
99 |
8. |
604 |
Martin Šubr |
BeManiax – Madbike |
0:53:49 |
-1 |
85 |
9. |
611 |
Vojtěch Císař |
SUPERIOR RIDERS |
0:54:15 |
-1 |
72 |
10. |
609 |
Michal Vich |
SUPERYOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
0:54:38 |
-1 |
60 |
11. |
608 |
Rico Dolecek |
FOCUS RAPIRO RACING |
0:55:27 |
-1 |
49 |
12. |
615 |
Jakub Jirků |
ALLTRAINING.CZ |
0:55:33 |
-1 |
39 |
13. |
622 |
Maxime Vansteenkiste |
Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko |
0:56:19 |
-1 |
30 |
14. |
625 |
David Dvořák |
LASVIT Bikers |
0:57:15 |
-1 |
22 |
15. |
621 |
Pavel Nový |
ROCK MACHINE CYKLOMAX TEAM |
0:57:57 |
-1 |
15 |
16. |
603 |
Martin Viktora |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:57:58 |
-1 |
9 |
17. |
606 |
František Macháček |
Herby servis |
1:00:09 |
-1 |
8 |
18. |
601 |
filip srbecky |
Schöringer Cycling Team |
1:02:54 |
-1 |
7 |
19. |
623 |
Jan Tesárek |
MK-Cyklo Děčín |
0:59:08 |
-2 |
6 |
0. |
619 |
Pavel Šorf |
Haven |
nedojel |
0 |
0 |
0. |
617 |
Milan Myšík |
KUR SPORT |
nedojel |
0 |
0 |
0. |
613 |
Jan Strož |
SYMBIO + CANNONDALE TEAM |
nedojel |
0 |
0 |
0. |
610 |
Jan Kec |
SUPERIOR RIDERS |
nedojel |
0 |
0 |
0. |
607 |
David Stárek |
Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko |
nedojel |
0 |
0 |
Kategorie – Veteráni I
Pořadí |
St. č. |
Jméno a Příjmení |
Team |
Čas |
Odstup |
Body |
1. |
713 |
Kristian Hynek |
Topeak Ergon racing team |
0:53:07 |
|
195 |
2. |
701 |
Jan Novota |
Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko |
0:58:38 |
0:05:31 |
175 |
3. |
710 |
Vladislav Karásek |
CK Kolokrám Svijany |
0:58:58 |
0:05:51 |
156 |
4. |
711 |
Lukáš Bureš |
kolbenka bike team |
1:00:10 |
0:07:03 |
138 |
5. |
715 |
Ivo Machek |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
1:00:37 |
0:07:30 |
121 |
6. |
709 |
Pavel Nosek |
BMC CZ Racing team |
1:01:55 |
0:08:48 |
105 |
7. |
706 |
Herbert Schwarz |
HERBY SERVIS |
0:53:21 |
-1 |
90 |
8. |
702 |
Jiří Stránský |
Bicykl Kříž Team-CK Šluknovsko |
0:54:39 |
-1 |
76 |
9. |
712 |
Jiří Plašil |
KC Pivovar Vratislavice |
0:55:34 |
-1 |
63 |
10. |
705 |
Josef Tumpach |
|
1:00:28 |
-1 |
51 |
11. |
707 |
Daniel Nosek |
MK-Cyklo Děčín |
0:53:11 |
-2 |
40 |
12. |
714 |
Miloslav Petrášek |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:54:58 |
-2 |
30 |
13. |
704 |
Jaroslav Novák |
Jiřetín p.J. |
0:56:02 |
-2 |
21 |
14. |
703 |
Krysztof Wolinski |
KACPER ROWERY.COM |
0:56:26 |
-2 |
13 |
0. |
708 |
Libor Bartůněk |
KOLOKRÁM |
nedojel |
0 |
0 |
Kategorie – Veteráni II
Pořadí |
St. č. |
Jméno a Příjmení |
Team |
Čas |
Odstup |
Body |
1. |
813 |
Martin Pleschinger |
UNIQA Jihlava |
0:44:27 |
|
211 |
2. |
825 |
Václav Ehrlich |
Ski Paudera |
0:44:41 |
0:00:14 |
191 |
3. |
830 |
Jan Čapek |
AMULET ROHOZEC |
0:45:04 |
0:00:37 |
172 |
4. |
815 |
Radek Kučera |
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM |
0:45:36 |
0:01:09 |
154 |
5. |
817 |
Mario Dolecek |
EBM-TEAM Seiffen |
0:46:10 |
0:01:43 |
137 |
6. |
814 |
Jiří Švorc |
BIG SHOCK TEAM |
0:46:18 |
0:01:51 |
121 |
7. |
826 |
Holger KoSack |
Focus RAPIRO Racing |
0:48:45 |
0:04:18 |
106 |
8. |
831 |
Pavel Vlček |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:49:03 |
0:04:36 |
92 |
9. |
816 |
Josef Kroupa |
RETOS – ROTOS |
0:49:11 |
0:04:44 |
79 |
10. |
812 |
Pavel Karban |
Herby servis |
0:50:00 |
0:05:33 |
67 |
11. |
809 |
Jirka Kovařík |
beespee.cz |
0:50:01 |
0:05:34 |
56 |
12. |
806 |
Daniel Linc |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:51:07 |
0:06:40 |
46 |
13. |
823 |
Marek Peterka |
TRAIDE Děčín |
0:51:08 |
0:06:41 |
37 |
14. |
810 |
Jan Boczan |
autonemecko.cz |
0:51:41 |
0:07:14 |
29 |
15. |
827 |
Uwe Mosig |
Sebnitzer RV |
0:51:48 |
0:07:21 |
22 |
16. |
801 |
Roman Horký |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:53:18 |
0:08:51 |
16 |
17. |
807 |
JAN ŠEPS |
AUTO N2MECKO (VARNSDORF) |
0:54:32 |
0:10:05 |
15 |
18. |
811 |
Tomáš Bělka |
MAGICVETERANS |
0:44:38 |
-1 |
14 |
19. |
824 |
Ladislav Vogeltanz |
kolbenka bike team |
0:44:39 |
-1 |
13 |
20. |
805 |
Michael Kazimiers |
SRV 1897 |
0:44:47 |
-1 |
12 |
21. |
819 |
Michal Kříž |
Ústí nad Labem |
0:47:03 |
-1 |
11 |
22. |
820 |
Jan Cvejn |
HZS UL-Děčín |
0:47:05 |
-1 |
10 |
23. |
802 |
Jiří Cobl |
Schredingerův institut |
0:47:08 |
-1 |
9 |
24. |
828 |
Radek Bělka |
MAGICVETERANS |
0:47:23 |
-1 |
8 |
25. |
818 |
Carsten Hahn |
Team Buschmuhle |
0:48:08 |
-1 |
7 |
26. |
804 |
Jens Hauswald |
SRV 1897 e V |
0:49:08 |
-1 |
6 |
27. |
821 |
Klemm Gunnar |
Team Buschmuhle |
0:49:14 |
-1 |
5 |
28. |
808 |
Tomáš Zeman |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:52:30 |
-1 |
4 |
0. |
803 |
Jiří Horký |
CK 1967 Č.Kamenice |
nedojel |
0 |
0 |
0. |
822 |
Tomáš Aust |
N.Bor |
nedojel |
0 |
0 |
0. |
829 |
Jiří Tojmar |
KUR-BENE-SENE |
nedojel |
0 |
0 |
Kategorie – Veteráni III
Pořadí |
St. č. |
Jméno a Příjmení |
Team |
Čas |
Odstup |
Body |
1. |
901 |
Dalibor Homolka |
Bohemie N.Bor |
0:53:28 |
|
186 |
2. |
905 |
Jan Mádl |
BIG SHOCK TEAM |
0:54:43 |
0:01:15 |
166 |
3. |
903 |
Karel Bouška |
MAGICVETERANS |
0:55:29 |
0:02:01 |
147 |
4. |
902 |
Petr Vokoun |
KL sport Děčín |
0:45:28 |
-1 |
129 |
5. |
906 |
Václav Šimonek |
CykloClub Varnsdorf |
0:48:28 |
-1 |
112 |
6. |
904 |
Vojtěch Marek |
CK 1967 Č.Kamenice |
0:53:59 |
-1 |
96 |